איך לנהל נכסי נדל"ן מניבים בפורטוגל בשלט רחוק?

בחיפוש אחר יעדים אטרקטיביים לרכישת נדל"ן מחוץ לישראל, בולט לטובה שמה של פורטוגל שבמערב אירופה, פורטוגל היא לא רק אזרחות פורטוגלית.

במרחק של 5 שעות טיסה שוכנת מדינה אשר מציעה שוק נדל"ן יציב ובטוח באופן יחסי, לצד מימון בנקאי נדיב, מחירי רכישה שפויים ואפשרות לתשואות נאות. 

נשמע מעניין?

בואו נראה כיצד ניתן לנהל נכס נדל"ן במדינה היפה מבלי הצורך לבקר בה חדשות לבקרים.

כתבה של איזי נדל״ן – כל מה שרציתם לדעת על נד״לן בפורטוגל ובאירופה.

טיפ חשוב לפני רכישת נדל"ן בפורטוגל

העצה החשובה ביותר שנעניק לכם בהקשר רכישת נדל"ן בפורטוגל (ובחו"ל בכלל) מבוססת על אמרת הכנף "ידע זה כוח". ההבדל בין הישראלים שהצליחו בעסקאות הנדל"ן שלהם מעבר לים לבין אלו שכשלו טמון ב"שיעורי הבית" שעשו או לא עשו וזאת טרם הרכישה. חייבים להכיר את השוק הפורטוגלי על בוריו. את הפרטים הגדולים, ואלו הגדולים. למדו על התרבות המקומית, על מאפייני ביצוע העסקים, על תנודות הנדל"ן ב-20 שנים האחרונות ועל ההזדמנויות והסיכונים הצפויים לכם. הכירו את הערים האטרקטיביות, השכונות ואפילו הרחובות. בדקו אילו דירות מושכרות יותר, מבחינת גודל ומאפיינים נוספים, ובקיצור – אל תשאירו אבן אחת של מידע לא הפוכה. זכרו – מי שלא מגיע מוכן, משלם על כך לרוב מחיר כספי כבד.

חברת ניהול – הגשר להצלחה

נקודה קריטית נוספת היא חברת ניהול. 

ברחבי ישראל פועלות חברות ניהול נכסים בעלות ניסיון.

אם אין ברצונכם לבזבז שיעור ניכר מהרווח שלכם על טיסות בתדירות גבוהה לפורטוגל, אתם חייבים לשכור את שירותיה של חברה כזאת.

נכון, נכסים רבים במדינה מנוהלים ע"י חברה מקומית, הדואגת לתיקונים, תשלומים וניהול שוטף.

אך שלא תטעו לחשוב שזה מספיק. בכדי לצמצם למינימום את הסיכוי ליפול על עסקה לא משתלמת, אתם חייבים אנשים שמכירים את השטח כשם שהם מכירים את כף ידיהם, ויודעים בדיוק איך לנהל ואיך להתנהל במציאות הפורטוגלית.

חברה שכזו תסייע לכם במציאת נכס במיקום המתאים ביותר עבורכם ובמסגרת מגבלות התקציב שלכם. היא תעזור לכם להכיר את השוק המקומי, תסייע לכם בענייני בירוקרטיה וטופסלוגיה, ובשורה התחתונה – תעשה את החיים שלכם פשוטים יותר ובטוחים יותר. חשוב לבחור חברה ראויה, בעלת ניסיון כללי בנדל"ן בחו"ל, עם עדיפות מובנת לשוק הפורטוגלי.

אגב, במקביל לענייני הרכישה, נמליץ בחום לבדוק את זכאותכם לדרכון פורטוגלי, הנחשב מבוקש מאוד בקרב ישראלים, ואשר אלפים זכו לו בשנים האחרונות. מדובר בדרכון אירופאי המקנה שלל זכויות בתחומי המגורים, העסקים, בתחום הרפואי, החינוכי ועוד.

בהצלחה!

השאירו פרטים לבדיקת זכאותם לדרכון פורטוגלי
שתפו בקליק
כתבות נוספות

תוכן עניינים

דילוג לתוכן